Strona została przeniesiona na www.ladythings.pl
Zapraszam!

Polityka prywatności strony Mamamed.pl


Witaj, nazywam się Ania. Jestem autorką bloga Mamamed.pl, który znajdziesz pod adresem http://www.mamamed.pl/. Blog znajduje się na platformie blogger. Domena bloga zarejestrowana jest w OVH.

Stworzyłam tę politykę prywatności ze względu na RODO. Chciałabym jednak ominąć suchy, prawniczy język, z którym nie czuję się zbyt dobrze, a więc swoimi słowami opiszę, o co tu chodzi z Twoimi danymi osobowymi na mojej stronie.

Po pierwsze, korzystam z systemu komentowania Disqus, który staje się tym samym administratorem Twoich danych osobowych takich jak IP, Imię i nazwisko lub nick, adres e-mail. O polityce prywatności Disqusa możesz poczytać tutaj.

Oprócz tego, na blogu możesz znaleźć okienko zapisu do subskrybowania bloga. Wpisując swój adres e-mail w celu otrzymywania powiadomień o nowych wpisach automatycznie wyrażasz zgodę na otrzymywanie takich wiadomości. Jest to dobrowolne i w każdej chwili możesz się wypisać.

Na blogu korzystam także z google analitycs, które gromadzi dane osobowe czytelników w celach statystycznych czyli dzięki temu wiem, ile osób tu zagląda, z jakiego kraju, grupy wiekowej i jakiej są płci.

Na stronie działają pliki cookies, o których informacja wyświetla się po wejściu na bloga. Możesz zaakceptować, odrzucić lub dowiedzieć się więcej (wtedy zostaniesz przekierowany tu).

Jeśli masz pytania dotyczące polityki prywatności na tej stronie, zapraszam do kontaktu: matkawpigulce@gmail.com. Pamiętaj, że wysłanie do mnie wiadomości oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak adres e-mail, na który odpowiem.

Pozdrawiam!

About

authorMamamed.pl to moja opowieść o codzienności, filozofii życia, macierzyństwie i pracy w zawodzie pielęgniarki, snuta zazwyczaj gdzieś po północy, bo jak każda mama przedszkolaka, mogę delektować się chwilą samotności wtedy, gdy wszyscy smacznie śpią.
Learn More →Dziękuję za odwiedziny